вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:34

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Minato



Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-травня-2013 15:00 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Хлопці, підкажіть:
у мене рівень охолоджуючої рідини в бачку десь на 1 см менше нижньої відмітки (на холодну). Впринципі, машинко не гріється, все в порядку. Але питання наступне, так як я скоріше наступного літа не буду міняти ОЖ, чи можу я зараз долити трішки дистильованої води? І як це вплине на охолоджуючу рідину взимку, при наших то морозах? Чи краще замінити охолоджуючу? (так як доливати нема можливості, там ще заводська, і мішати - не можна)

п.с. я знаю, що краще замінити жижу з заводу, але все-таки цікавить питання дистильованої води.

Добавлено спустя 4 часа 47 минут 57 секунд:
хтось щось порадить? :bc:

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 26-травня-2013 19:49, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2013 00:54 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 71
Звідки: Житомир
Саме тому що залита жижа з заводу, ти не знаеш при якiй температурi вона може замерзнути якщо навiть iї не розбавляти. А теперь уяви, що ти ще й долив дистилляту.
Думаю краще всього до кiнця лiта доливати дистиллят, а восени замiнити ту бодягу на нормальний антифриз.

_________________
Первые 40 лет детства для мужчины - самые тяжелые.

Зображення
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-липня-2013 20:23 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Замітив що педаль счеплення має люфт. Подивився в мануалі, люфт допустимий від 5-15мм, у мене десь 7-8мм, - нормально. Але, у мене люфт не тільки вверх/вних, але й в боки, при чому в боки, більший ніж вверх вниз, і сягає десь 10-15мм. Це ж вроді нормальним не є? Як його можна усунути, якщо це не нормально. Бо я заліз, подивився під низ, там нічого такого не гуляє, вроді все підкручено, якась планка металева аж прогинається, коли педалькою в боки рухаю.
В принципі великого дискомфорту я не відчуваю із-за цього, просто хотів би почути ваші поради, чи це є норм, і якщо ні то що там підкрутити.

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 11-липня-2013 20:25, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-липня-2013 17:37 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
На сто не їздив - сам собі накрутив. Все нормально з педалькою. Облазив пів парковки робочої, перемацав скільки педалей.. все окей. Люфт незнайчний є, але цей люфт у всіх авто.


на замітку по сколах ЛКП:
Текст:
http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=104&t=8214&start=200&hilit=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%82%D1%8C

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-липня-2013 17:49 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Подивився в мануалі, люфт допустимий від 5-15мм,

Это не люфт, а свободный ход. Без него нельзя.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-вересня-2013 08:34 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
на замітку по порогах.

http://geely-club.com.ua/forum/viewtopi ... 04#p463304

_________________
;)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-жовтня-2016 22:50 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Ось і підходить четвертий рік експлуатації "сірої". Та незважаючи, що на цьому форумі я частий гість і читаю інші бортовики і т.д. - сам не пишу. А що тут писати? На одометрі автомобіля майже 23000 тис. км. - міняю масло і перевзуваюсь. Машина експлуатується дім/робота та інколи рибалка.
Задоволений на 100% і ні разу не жалію, що вибір впав на МК.

Правда, написав я тут не просто так сьогодні. Була можливість підзбирати грошенят і на даний момент розглядаю покупку ще одного автомобіля, можливо навіть другого у сім'ї. Хоча, якщо скомандує дружина, що два авто буде зажирно, то можливо й прийдеться продати МК. Але про це - пізніше.

Критерії вибору досить смішні. Хочу машину комфортнішу, не більше. Ну і від 2012,13го років в межах ~ 15 тис. у.о. Враховуючи, що попереднє авто з салону, можливо й зараз спокушусь на подібне. А тому дилема, брати б/у 2-3 річне, або ж із салону. Насправді, 15 тис. у.о можуть плавно зміщуватись у більшу, або ж меншу сторону +/-2к, тому коридор значний і вибір просто шалений. Проте, чим більше вибираю, тим більше розгублююсь. Тому що критерії досить специфічні і розглядаються як універсали (наприклад французи) так і хетчбеки (корейці по типу ріо).

Підтримайте тему, буду радий подискутувати і знайти для себе, а можливо й для когось - істину.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2016 06:15 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
Тут все просто - нужно прошвырнуться по салонам и прокатиться на всем, что подходит по бюджету. Ну а внутренний голос сам подскажет.
Ну а так, попробуйте логан дизельный, акцент или рио тоже хорошие машины. Как вариант можно рапид посмотреть, но ваг сейчас особойьнадежностью не славится. Японцы новые в бюджет врядли впишутся.
Насчет б/у - это лотерея. Себе бы б\у не рассматривал. Разве только машина друга о которой все известно. Если все же смотреть в эту сторону то сивик годов эдак 2008/2009. Машина драйверская.

Отправлено с моего P01M через Tapatalk


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2016 08:46 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
з Нових Шевроле Круз як варіант

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2016 11:36 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
У круза ругают кузов и ЛКП. Кузов за тонкий метал и склонность к коррозии. ЛКП за хлипкость. В остальном машина мне нравится.
Из б/у интересный вариант киа спортэдж на дизеле. Крепкая машина вроде.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2016 12:21 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Знакомый в районе 15к взял КЭМРИ 51кузов 70к пробега 12года - как то так.
Но пришлось поездить по областям.

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2016 22:25 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Круза розглядав, але як тільки сів у його салон - відпав. Дуже низька якість матеріалів, пластик.

На даний момент зупинився на трьох претендентах, якщо із салону: фокус, корола та меган. Це якщо брати не дуже круті комплектації. Якщо на фулі, тоді ріо, акцент. Цей перелік основний. Ну і якщо б/у, то поки що дивлюсь гольф 6, тойоту авенсіс, пиж 308. Будуть ще варіанти? =) Тест драйви робив всіх вище перечислених авто, окрім б/у. Не скажу, щоб якась виділилась особливо. Але коротко:
фокус - для душі.
корола - розумію що буде практична.
меган - стильний, комфортний.
ріо - так собі.
акцент - так собі.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2016 13:13 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
фокус - для душі.

Ти вже вибрав :ay:

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2016 20:42 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Щодо самої автівки..

Підходить 4-й рік, як я нею володію. На одометрі всього лиш 23000 км, з штатних робіт лише заміна олив, фільтрів і переобувка в сезон. З нештатних ситуацій - заміна переднього бампера - зимою відірвав передню губу через сугроб. Маленька тріщина на задньому бампері, сусід вміло паркувався вночі і власне сама задня фара =)
Думаю, ще зиму відкатаю, та й на продаж з лютого/березня. Як я вже писав вище, серед основних претендентів із салону залишились лише три: фокус, королла, меган. Ну, і в список попала 2-х річна мазда 3. Будєм пасматреть, часу ще маю :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2016 21:55 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
С такими пробегами любая машина из выше перечисленных проблем не принесет. Тут есть смысл подумать о ликвидности на вторичном рынке. Королла из всех должна меньше всего потерять в цене

Отправлено с моего P01M через Tapatalk


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-листопада-2016 21:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
в список попали сузукі sx4 та вітара. Записався на тест драйв у кінці тижня. Подивлюсь, що й до чого :oops:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2016 23:07 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
а смысл менять машину, если эта новая?)

ну и из салона за 15к это +\- тоже самое будет. имхо, игра не стоит свеч

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2016 22:08 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Чи це буде королла, чи фокус, чи меган/вітара - смисл буде лише один - комфорт. Як я вже і писав, неодноразово. Нарікань за 4 роки і 23к пробігу - рівно нуль. Але можливість покупки нового автомобіля з'явилась і тому я вирішив цю можливість реалізувати.
Цитата:
тоже самое будет
це не зовсім вірна фраза. Я протестував багато автівок, і вони комфортніші, не більше :-) На даний момент це основна причина, чому я хочу змінити авто. Та й у першому своєму пості, я писав, що автівку беру на +/- 5 років, які невпинно проходять :ay: Під час експлуатації авто, я зробив висновок, що джилі - хороший новий авто, за свої кошти. Ні разу не жалів про свій вибір, який не підвів мене ні біля гаража, ні у дорозі.
Поставив для себе мету, і йду до неї :victory:
Наступний авто беру на 8-10 років, після чого будєм пасматрєть і обдумувати покупку ще кращої автівки, не виключено шо Жжипа :work:
Тим не менше, цей форум покидати не збираюсь, і заведу новий БЖ у відповідному розділі. Так як "сіра" була першим новим авто із салону, ну, і надіюсь, не останнім! Та що там!!! Я впевнений, що не останнім :cool: :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-квітня-2017 17:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
БЖ можна зачиняти. За тиждень-другий створю новий БЖ у профільному розділі :mad2:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія