вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:35

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2009 16:42 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Ну що ж, земляки, вирішив створити подібну тему, оскільки великого досвіду обслуговування автомобіля на СТО у мене нема, тому що МК - це мій перший автомобіль, а до того їздив по довіреності на авто тестя/тата/ брата... і їздив не багато, при мені неламалися і на СТО не довелося побувати....

А питання ось в чому, підходить пробіг у 10000 і потрібно їхати на СТО в АИС, але подивившись список робіт в сервісній, і знаючи їх вартість, в районі 900 грн, подумую пройти ТО в іншому місці. Але й не ціна тут головне, а якість робіт в сервісі АИСа. І навіть, якщо я злітаю з гарантії, але мою машину якісно діагностують і зроблять все, що потрібно, то я на це згідний, тим більше, що через місяць у мене багато чого автоматом знімається з гарантії, в тому числі майже вся ходова, а в МК то саме слабе місце(хоча ходова достойна)...

Одним словом, може хтось порадить толковий автосервіс, де би змогли провести всі регламентні роботи для моєї машинки?

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2009 17:36 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 67
Звідки: Львов
У меня моя СК еже пятая машинка по счету. С гарантии я пока не слетел и на 10 000 уже ездил в АИС на ТО - 825 грн.
До этого у меня были б/у иномарки, перепробовал много сервисов и остановился на Виктор-Сервисе, его преимущества:
1. Толковый мастер на все руки(ходовая, сварка)
2. Рядом автобазар с з/ч (В.Великого)
3. Цены адекватные
4. Можно машинку оставлять на ночь, есть стоянка
ну и многое другое, кому интересно могу дать номер моб мастера

_________________
GEELY POWER


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2009 10:07 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Ну а чем плох наш СТО? У меня тоже что-то начало дребезжать, лишние звуки появились. Пробег - 20 000 км. Думаю подехать на АИС-совскую СТО.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2009 10:51 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
vitsash написав:
Ну а чем плох наш СТО? У меня тоже что-то начало дребезжать, лишние звуки появились. Пробег - 20 000 км. Думаю подехать на АИС-совскую СТО.


тут скорее вопрос, что хорошого на СТО АИСа?
Ну а что там не устраивает лично меня писать можно долго. Я там был всего 5 раз, и ни разу не был полностью удовлетворен как работой, так и отношением к клиенту, а последним особенно. И это я им еще за это и денег дал не мало :) и себе нервой испортил прилично, пока их заставил хоть что-от делать, а то все ходят и морозятся, как будто я пришел к ним в дом и прошу у них денег...

Там чтоб хорошо сделали, то сначала платишь в кассу по выставленному, как по мне, не совсем адекватному счету, а потом еще и мастеру отдельно надо доплатить, чтоб сделал все как надо, а не просто "отбыл номер"...
Вот и я думаю, а зачем платить АИСу, может сразу заплатить мастеру и все будет хорошо? Поэтому и ищу подобного мастера, который бы гарантировал качество своей работы, и адекватную цену.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2009 13:20 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Надо встретиться и эту тему обговорить. Я делаю проще, но расскажу при встрече (чтобы ни кого не подставлять). Но один и постоянный спец на твою машинку это конечно лучше.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2009 14:04 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Встретится - не вопрос, только сейчас практически нет свободного времени... Если не трудно, то может напишешь свой рецепт мне в личку?

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2009 15:35 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Недавно почув по радіо про акцію на НІКО, написав до них на мейл і ось що отримав у відповідь:
"Дійсно, на СТО "ДП Ніко-Захід" до 31.10.2009р. проводиться акція "Осінній пакет СТО" за 96грн. Перелік робіт, див. у вкладці. Для Вашого автомобіля ми не зможемо провести лише 2п. переліку робіт, а саме комп'ютерну діагностику автомобіля. Роботи тривають від однієї до двох годин. Виявлені несправності можна усунути на СТО, при наявності у Вас необхідних запчастин. Якщо Ваш автомобіль до 2005р. випуску, то Ви отримаєте 25% знижку на ремонт автомобіля."

Перелік робіт на зображенні.

Це не реклама, просто мені цікаво, чи варто провірити своє авто по такій ціні? Мені ж бо скоро на ТО 10000, і якщо у машини будуть якісь проблеми гарантійними вузлами, то скажу, щоб замінили. Хоча, спочатку скажу, щоб глянули, і якщо на СТО АИСа підтвердять факт поломки, то респект АИСу, а якщо проморозяться, ну тоді буде скандал :)
Можливо хтось вже був на сто НІКО під час цієї акції?


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2009 18:12 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 525
Звідки: Киев
Я бы лично, за такие деньги, проверился. Особенно меня заинтерисовала проверка элементов подвески.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2009 08:23 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Там, наверное, очередь желающих, а времени вобрез, но я бы протестировался.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2009 13:04 
Трохи за кермом

Повідомлення: 113
Звідки: Львов
по-моему стОит узнать не любом СТО цену на такую проверку.
всё кроме проверки аммортизаторов на стенде и газоанализатора должно бы стоить 30-40, ну 50 грн.

_________________
дождался Impress цвета Солнца пустыни


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2009 13:18 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 525
Звідки: Киев
Ну не знаю - не знаю!
За 30 грн. я бы даже на подъемнике не поднял.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2009 16:26 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Ну, судячи зі списку робіт, то все це не так і дорого виходить. Основне питання, щоб те що написано було якісно проведено, а не на "досвідчене око" майстра, особливо 3 і 4 пункти. Тому я і запитував тут, чи може хтось уже проходив цю акційну процедуру на НІКО. Якщо нема таких, тоді прийдеться бути піонером.
Один словом, я подзвонив туди і записався на 9 год ранку в понеділок. Такщо очікуйте від мене повний звіт. Можливо комусь пригодиться.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2009 17:26 
Катаюсь без інструктора

Вік: 53
Повідомлення: 164
Звідки: Львов
Привіт народ! Я свою "рижу" зняв з гарантії (45000)тому, що не бачу доцільності в сплаті 600 грн. за заміну масла і 2 фільтрів. Роблю це спокійно в свому гаражі. Стосовно сервісів: є на вул.Зеленій "ГАЛИЧ-АВТО". Там не охоче беруть чужі машини,але якщо взяли то роблять дотошно і добре. На інших :Радар-сервіс, Галичина,що в кінці Зеленої все навпаки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2009 12:08 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Минулого тижня, завдяки допомозі комрада TORNADO купив рідні підкрилки на свою МК.
Тепер думаю, як би їх встановити.
Може хто знає СТО, де можуть якісно встановити підкрилки, а головне ціну на таку послугу.
Просто в таку погоду не дуже хочеться встановлювати їх самому, але якщо на СТО ціни не адекватні, то придеться :)

Порадьте, якщо можете.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2009 15:12 
Трохи за кермом

Повідомлення: 113
Звідки: Львов
подзвони 295-43-51, це на Шевченка перед мостом.
ціни в них досить помірні, і роблять якісно. Робив в них старі машинки - сварка, обробка... На цій ще ніяк не доїду :oops:
зварщик Женя там просто ас!

_________________
дождался Impress цвета Солнца пустыни


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2009 08:11 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Flatron, ждём отчёта.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2009 11:08 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Как и обещал отчет по проверке машинки на НИКО.
Особо писать нечего. Приехал, как и договаривались на 9, оформил акционное ТО, отдал ключи, машинку забрали в середину станции. Сам я уселся на диванчик и через окно наблюдал все происходящее.
Машинку подымали на подъемнике несколько раз, проверяли уровень всех жидкостей, лазили с фонариком во все щели, трясли на стенде...
Где-то через час отдали мне машинку, и два документа.
В одном напротив каждого пункта, список пунктов я приводил ранее, была запись мастера от руки. И по каждому пункту написано, что в норме.

Ниже привожу сканы проверки на стенде и газоанализаторе.

Как видно, все с моей машинкой хорошо. Как сказал мастер, а что вы хотели от новой машины :)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2009 12:39 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Flatron, ты скажи есть ли смысл в этой проверке?
Меня волнуют некоторые скрипы, шум при езде по нашим дорогам. Ума и навыков не хватает самому разобраться. Смогут ли они в этом разобраться? Или они просто снимают основные параметры автомобиля потом сравнивают с нормами и выдают информацию типа "... нормам не соответствует... причин не знаю... и т.д."?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2009 13:15 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Ну в любой проверке есть смысл, дело в цене. В конкретном случае по условиям акции, они только сравнивают параметры с нормами, и дают заключения по каждому пункту. В детали не вдаются.
Но если укажешь, что надо бы глянуть то и то, и симптомы такие-то, то посмотреть смогут, но это уже будет за отдельную плату, а цены на НИКО огого...

Я на это пошел только, чтоб проверить ходовку, амики, тормоза перед зимой, ну и чтоб если есть какие проблемы, то ехать в АИС и уже аргументировано там разговаривать. Но, как оказалось, у машинки все нормально. Вот и думаю, ехать на ТО10000 на Аис(у меня пробег 7500, но надо по времени ехать), или соскочить с гарантии, и самому все сделать. К тому же, после года и так много узлов с гарантии слетает...

Так-что, если машинка не влетала в серьезные ямы, не тарахтит, и работает исправно, то ехать на диагностику за 96 грн, наверное, не стоит. Хотя для самоуспокоения можно съездить.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-жовтня-2009 09:08 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Flatron, помоги мне связаться с тем спецом, что тебя перепрошивал. Я тоже решился.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-жовтня-2009 10:29 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
vitsash
Его ник на нашем форуме Novik_UA , зовут Ростик.
Все остальные данные кинул в личку.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-жовтня-2009 12:43 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Flatron
Есть, спасибо


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2009 15:52 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Скажите, кто-то уже устанавливал себе на МК подкрылки?

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2009 18:41 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
Привіт хлопаки.

На даний момент наїздив 19500 км. На рахунок огляд/діагностика ходової, то мені порадили заскочити напроти АІСу на Стрийській на СТО (біля шиномонтажу, там розвал роблять і т.д. і т.п). От я туди заїхав. Діагностика ходової коштує 25 грн (підняли на підйомник і переглянули, постукали, позаглядали) вроді все ОК. А перед тим в липні я був на АІСі на ТО 20000. І мені сказали шо треба міняти передні тормозні колодки (а наїздив я був тіки 15500 км.). Казали шо ше 5000 км. проїду і треба міняти. А от заїхав я на СТО те шо біля АІСу, то майстер сказав шо ше є половину колодок. І дійсно мені він сам показав, шо там ше є чим тормозити.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2009 18:10 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
Чи беруть якісь гроші за роботу на СТО АІС якшо машина на горантії, але рік вже пройшов і бульшість запчастин потрібно міняти самому? Наприклад, заміна амортизаторів. (амортизатори куплені за власні кошти). Колись за таке грошей не брали.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія